Baseny Termalne

AQUA PARK ZAKOPANE - Zapraszamy do Aquaparku w Zakopanem. Cieszy się on dużą popularnością naszych gości. Dzieli się na dwie części: rekreacyjną oraz na część wymagającą większej aktywności - tory pływackie.
Część rekreacyjna to liczne baseny z wodnymi atrakcjami: gejzer, bicze wodne, Pobyt w tej części znacznie wpływa na regenerację naszych sił po górskich wyprawach. Pomagają odzyskać siły witalne, łagodzą bóle karku, krzyża oraz nóg. Po ich cudownym działaniu ponownie możemy w pełni sił wyruszyć na górską trasę. 
Tory pływackie: 25 m długości, 1-1,5 głębokości.
Dużą popularnością cieszy się Dzika Rzeka. Płynąca w krętym korycie woda od czasu do czasu przyspiesza, do złudzenia przypominając tym samym naturalny nurt górskiego potoku. 
Temperatura wody: 31-32 C, głębokość: 1,3m. Aqua Park Zakopane dysponuje sześcioma wannami typu whirpool (jacuzzi), mogącymi pomieścić kilka osób. Wynosząca 36 C temperatura wody korzystnie wpływa zarówno na zdrowie, jak i na urodę. Kilkunastominutowa kąpiel w ciepłej wodzie z bąbelkami posiada wiele zalet, m. in.: działa odprężająco i relaksująco, w znacznym stopniu niweluje stres, poprawia stan skóry, ujędrniając ją, przyspiesza przemianę materii, neutralizuje bóle, stymuluje proces usuwania toksyn z organizmu i proces regeneracji mięśni i stawów.

 

TERMY BANIA - BIAŁKA TATRZAŃSKA. Pięć basenów z wodą termalną o temperaturze do 36 °C, zjeżdżalnie zewnętrzne o łącznej długości blisko 300 m, szeroki wachlarz rozrywek dla najmłodszych - słowem, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Wszystkim amatorom wodnego szaleństwa dajemy gwarancję niezapomnianych wrażeń!
STREFA RELAKSU

Spokój, cisza, relaks, odpoczynek, symbioza z naturą – to synonimy naszej strefy relaksu. Idealne miejsce dla szukających wyciszenia i odprężenia, chcących zrelaksować się w niezwykłym otoczeniu. Oddajemy do Państwa dyspozycji trzy baseny z wodą termalną o różnej specyfice i prozdrowotnych właściwościach.
SAUNARIUM

"GÓRALSKA FILOZOFIA SAUNOWANIA" w naszym Saunarium!

Pięć saun o różnej specyfice, basen z wodą geotermalną o temperaturze do 36 °C, basen z wodą chłodzącą do pływania o temperaturze do 24 °C, specjalne natryski, ławki z kadziami do moczenia nóg oraz drink bar SAUNARIUM - wszystko to o łącznej powierzchni ponad 1000 m2. Dla fanów sauny - pozycja obowiązkowa!

Po zażyciu kąpieli cieplnych można przejść na taras z ogrodem zewnętrznym, który jest wymarzonym miejscem na relaks i kontemplację urzekającego piękna panoramy Tatr Wysokich. Nasze saunarium, to miejsce inne niż wszystkie, w których dotychczas Państwo gościli.

Wchodząc w szczegóły, proponujemy:
Saunę Starą Góralską o temperaturze do 70 °C i wilgotności powietrza do 35%
Grotę Kamienną z dozownikiem solanki, gdzie wilgotność powietrza nie przekracza 45%, a temperatura sięga maksymalnie 50 °C
Łaźnię Parową o temperaturze do 45 °C i wilgotności do 100%
Saunę Fińską o wilgotności do 20% i temperaturze do 100 °C
specjalną saunę zewnętrzną Ruską Banię (ustawioną w ogrodzie) o temperaturze do 60 °C i wilgotności powietrza do 65%
Seanse Saunowe zapachowe odbywają się codziennie w godzinach:

12:00
14:00
16:00
18:00
19:00
20:00
21:00

Przynajmniej raz w miesiącu zapraszamy na Noc Saunową. Terminy nocy oraz seanse ogłaszamy w zakładce "Aktualności".

Zapraszamy do niezwykłego AQUA SPA Terma Białka łączącego w sobie walory natury oraz wspaniałe osiągnięcia nowoczesnej techniki. To tutaj doświadczysz magii masażu oraz relaksującego, głębokiego oczyszczania ciała i umysłu. To miejsce, gdzie ruch wody, ciepło sauny i pielęgnacja ciała krok po kroku przynoszą odprężenie i wyzwalają nasze siły życiowe.

Wykorzystując dobroczynne działanie wody stworzyliśmy miejsce gdzie ciało i umysł mogą odpocząć, zregenerować się i uwolnić od stresu. Nasz instytut to połączenie klimatu wellness z wewnętrzną harmonią i radością życia.

 

TERMY PODHALAŃSKIE - BIAŁY DUNAJEC. Zapraszamy do skorzystania z oferty basenowej. Do dyspozycji są cztery baseny z wysokozmineralizowaną wodą termalną. Warto podkreślić, że woda która wypełnia nasze niecki basenowe ma najlepszą mineralizację wśród wód wykorzystywanych w celach rekreacyjnych na Podhalu. Temperatura wody utrzymywana jest w zakresie 30-38st.C i pochodzi z odwiertu IG1 eksploatowanego przez PEC Geotermię Podhalańską s. a. Łączna powierzchnia lustra wody wynosi 970m2.
W skład wchodzą cztery baseny: dwa zewnętrzne i dwa wewnętrzne, trzytorowa zjeżdżalnia rodzinna oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią dla dzieci. Ponadto baseny wyposażone są w wiele urządzeń do hydromasażu takich jak bicze wodne, ławki do masażu, jeżyki, gejzery, urządzenia do masażu karku i części barkowej szerokimi i wąskimi strumieniami wody.